REZERWACJA APARTAMENTU NR I

salon 2

Apartament nr I

W celu dokonania rezerwacji, postępuj według instrukcji:

1. Wpisz dzień przyjazdu i dzień wyjazdu w formularzu poniżej, następnie kliknij przycisk zaznacz dni.

2. Gdy system zaznaczy dni wciśnij przycisk wylicz koszty pobytu.

3. Gdy system wyliczy koszty pobytu, wypełnij formularz rezerwacji i wciśnij przycisk rezerwuję.<rezerwuję> Nie zapomnij zaznaczyć akceptację regulaminu systemu rezerwacji.

4. Gdy rezerwacja zostanie dokonana, dostaniesz e-mail z potwierdzeniem. Do 2 dni należy wpłacić zaliczkę w wysokości 30% na podane konto bankowe. Jeśli rezerwacja zostanie dokonana na dwa dni przed przyjazdem, należy użyć płatności ekspresowych Dotpay poprzez kliknięcie linku w mailu potwierdzającym rezerwację.

5. Rezerwacja zostanie automatycznie anulowana w przypadku, gdy nie odnotujemy płatności w terminie 2 dni od daty rezerwacji.

6. Nie jest konieczne telefoniczne potwierdzanie dokonanej rezerwacji. Cały proces dokonywany jest automatycznie. Terminowe opłacenie zaliczki jest gwarancją rezerwacji, o czym zostaniecie Państwo poinformowani stosownym e-mailem.

7. Jeśli e-mail nie dotrze w ciągu 5 minut od dokonania rezerwacji prosimy sprawdzić skrzynkę ze spamem.

8. Minimalny pobyt podczas wakacji majówki i ferii zimowych wynosi 4 dni (system nie zaakceptuje krótszych rezerwacji). Minimalny pobyt sylwestrowy to 5 dni. W pozostałych okresach minimalny pobyt wynosi 2 dni. Jeśli pobyt jest krótszy niż 4 dni system dolicza jednorazową opłatę za końcowe sprzątanie w wysokości 50 zł (proporcjonalnie do ilości dni).

Życzymy udanego pobytu.

Rezerwacja online Ustroń noclegi